Privátní oční ambulance MUDr. Helmanové

Vltavínská 1289, přízemí

674 01  Třebíč, tel.: 568 808 142

e-mail: jarkahelman@seznam.cz

specializace: Naše pracoviště se specializuje na diagnostiku a léčbu očních nemocí hlavně dospělého věku. Přístrojové vybavení a personální obsazení umožňuje včasnou diagnostiku refrakčních vad, jejich korekci, diagnostiku glaukomu, sítnicových i neurogenních poruch. Na zákrokovém sálku provádíme ambulantně i některé plastické operace na víčkách. Věnujeme se také aplikaci kontaktních čoček. Ambulance spolupracuje s očním lůžkovým oddělením nemocnice Třebíč, ostatními očními ambulancemi v Třebíči, očními klinikami v Brně i Praze, ostatními odbornostmi v Třebíči.

Lékaři, pracující na této ambulanci:

MUDr. Helmanová Jaroslava  - II. atestace oftalmologie

MUDr. Šalamounová Jitka      - II. atestace oftalmologie

MUDr. Školařová Dagmar      - II. atestace oftalmologie

MUDr. Kopuletá Marcela        - I. atestace oftalmologie + licence lékařské  komory

Ordinační hodiny:

Pondělí:           7 - 12            12.30 - 17     MUDr. Školařová

Úterý:              7 - 12            12.30 - 14     MUDr. Kopuletá

Středa:            7 - 12            12.30 - 17     MUDr. Šalamounová

Čtvrtek:           7 - 12            12.30 - 14     MUDr. Helmanová

Pátek:              7 - 12            12.30 - 14     MUDr. Školařová

Aplikace kontaktních čoček a plastické úpravy na víčkách mimo tuto ordinační dobu.

(Objednávky denně 568 808 142 ve výše uvedených ord. hodinách).

Máme smlouvu se všemi dosud existujícími zdravotními pojišťovnami, jejichž pojištěnci se vyskytují v našem regionu (111,201,207,211,217,222).

Systém ošetření:

Úrazy (popálení vápnem, penetrační poranění) - ihned

Neakutní úrazy, nebo ti, kteří se nechtějí objednávat - na číslo mezi objednanými

Ostatní: objednávání na čas